Спортивна громада Львівщини націлена уболівальницькою підтримкою українських олімпійців Пекін-2022

28/01/2022

Цими днями, під час проведення наради Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОіН України з директорами ДЮСШ / ДЮСК Львівської області, що відбулася за участю голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського, відбулося активне обговорення питання про співпрацю освітянського спортивного середовища Львівщини з місцевим осередком НОК України.

Одне із питань порядку денного, яке готувала голова регіонального відділення Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, стосувалося інформації про участь збірної команди України в XXIV зимових Олімпійських Іграх-2022, що незабаром розпочнуться в Пекіні. Зокрема було наголошено олімпійських успіхах України на зимових Олімпіадах; на особливостях розвитку зимових олімпійських видів спорту у Львівській області, перспективах покращення матеріально-технічної бази для зимових видів спорту, розвитку дитячо-юнацького зимового спорту.

Усі присутні на нараді висловили дужу й щиру підтримку усій олімпійській збірній та чотирьом санкарям Львова, які змагатимуться на санній трасі Яньциня. А це – вже досвідчені Олена Стецків, Антон Дукач, Андрій Лисецький та Ігор Стахів, а також тренерам національної команди з санного спорту львів’янам Тарасові Гарцулі та Олегові Жеребецькому.

Варто відзначити, що Львівщина на ХХІV зимових Олімпійських іграх в Пекіні матиме одне з найбільших представництв серед областей України. Найчисельніше у складі української збірної буде представлена Сумщина (8 спортсменів) і м. Київ (7). Львівщина, Тернопільщина, Закарпаття і Харківщина мають по 4 представники. Загалом же у складі збірної України, яка виступить на зимових Олімпійських іграх-2022, будуть представлені спортсмени 13 областей України та міста Києва. Усього ж Україну представлять 45 спортсменів у 12 дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку.

Відтак на обласній нараді за головування начальника управління, члена виконкому відділення НОК у Львівській області Анатолій Ігнатовича, було обговорено й затверджено заходи співпраці освітянських ДЮСШ та Олімпійської ради Львівщини в олімпійському 2022 році.

Інші новини

ukУкраїнська