Ветерани спорту Львівщини висловлюють підтримку олімпійцям Пекіну-2022!

29/01/2022

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області та підтримки львівської спілки ветеранів спорту «Фенікс» на льодовій ковзанці «Медик» у місті Львові відбувся своєрідний флешмоб з уболівальницькими побажаннями українським олімпійцям під час проведення XXIV зимових Олімпійських Ігор-2022 в Пекіні.

«За Вас, шановні члени національної олімпійської збірної, уболіватиме вся Україна!» – зазначив член виконкому відділення, голова обласної федерації стрільби з лука, Заслужений тренер України Олександр Калиніченко, а ветеран санного спорту, майстер спорту Маргарита Алєксєєва підкреслила, що за українських санкарів уболіватиме ще й увесь Львів!

За чудової зимової погоди участь у спеціальному спільному оздоровчому катанні на ковзанах на підтримку українських олімпійців з неабияким душевним піднесенням взяли також серед інших й уславлені ветерани львівського спорту, люди з активною життєвою та спортивною позицією: Юрій Грабовенський, Лідія Тимошенко, Леся Горлова, Віра Мудра, Любов Величко, Любов Бенцак, Інга Музичка, Богдан Виноградський та ін.

Заступниця голови – відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба акцентувала на веденні чесної і красивої спортивної боротьби й побажала справжньої олімпійської удачі усім посланцям України на змаганнях, що незабаром розпочнуться в Китаї. Й головне, як зауважив Леонід Гвоздецький – «Щасливо повертайтеся додому! Ви для нас – завжди найкращі!».

Віриться, що чудовий і дружній спортивний настрій передасться українським спортсменам на головних стартах зимового чотириріччя!

Більше світлин з події на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська