У Львові підняли олімпійський прапор на честь відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор-2022

04/02/2022
Фото- ЛМР

Сьогодні, 4 лютого, у центрі Львова відбулась церемонія «Свято олімпійського прапора» на честь відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні. До заходу долучились олімпійці минулих років, представники спортивної спільноти міста, зокрема відділення НОК у Львівській області, посадовці та міський голова Львова Андрій Садовий.

Піднімав олімпійський стяг спортсмен Дмитро Мицак, майстер спорту України з гірськолижного спорту, учасник І зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 в Інсбруку та зимових Олімпійських ігор 2014 в Сочі.

На церемонії підняття прапора були присутні:

– Садовий Андрій Іванович, міський голова Львова

– Нікулін Антон Володимирович, начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської рад

– Тур Андрій Тарасович. заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

– Климович Вадим Володимирович, директор львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «спорт для всіх»

– Майборода Юрій Анатолійович, перший заступник голови Відділення НОК України у Львівській област

– Вацеба Оксана Михайлівна, голова львівського відділення Олімпійської ради України, відповідальна секретарка Відділення НОК України у Львівській області

– Родак Степан Михайлович, заступник голови Відділення НОК України у Львівській області, директор Львівського фахового коледжу спорту

 

Фото – ЛМР

Серед спорстменів також до свята долучились: Роман Захарків, майстер спорту України з санного спорту, учасник трьох зимових Олімпійських ігор: 2010 року у Ванкувері (19-е місце), 2014 року у Сочі (17-е місце) та 2018 року у Пхьончхані (20-е місце), та Валерій Савін, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків на лижах з трампліну, учасник Олімпійських ігор 1984 року в Сараєво.

Україну в Пекіні-2022 представлять 45 спортсменів в рекордних 12 спортивних дисциплінах: біатлоні, бобслеї, гірськолижному спорті, лижному двоборстві, лижних гонках, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фристайлі та шорт-треку. Загалом уже 12 років, упродовж 3 олімпійських циклів, Україна не мала такого представництва.

Львівщину на цих змагання представлятиме 5 спортсменів: Антон Дукач, Олена Стецків, Ігор Стахів, Олена Смага, Андрій Лисецький (усі санний спорт). Тренер – львів’янин Тарас Гарцула.

Фото – ЛМР

Інші новини

ukУкраїнська