Звернення президента НОК України Сергія Бубки

04/02/2022

Президент Національного олімпійського комітету України Сергія Бубка звернувся з нагоди підняття прапорів на честь відкриття XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні.

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас зі знаковою датою – відкриттям XXIV зимових Олімпійських ігор у Пекіні!
Олімпійські ігри об’єднують найкращих представників світового спорту, і нині найпрестижніший спортивний форум набув додаткового значення, ставши подією, яка дарує надію на світле майбутнє та надихає на позитивні зміни. Подолавши довгий шлях виснажливої підготовки та численні виклики, наші спортсмени вибороли почесне право змагатися з найсильнішими атлетами планети, гідно представляючи Україну.

Ми віримо у наполегливість, волю й майстерність наших олімпійців та підіймаємо сьогодні Державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету, висловлюючи свою підтримку атлетам, які будуть змагатися під синьо-жовтим стягом на аренах далекого олімпійського Пекіна.

Ці прапори майорітимуть в кожному регіоні України, об’єднуючи багатомільйонну українську націю, яка палко вболіватиме й з особливим хвилюванням спостерігатиме за виступами своїх співвітчизників.

Тож підтримаймо наших олімпійців, надихаючи їх на нові спортивні здобутки та досягнення! Щиро бажаю кожному з присутніх міцного здоров’я, благополуччя, миру та добра!
З повагою

Президент
Національного олімпійського
комітету України,
Олімпійський чемпіон  Сергій БУБКА

 

Інші новини

ukУкраїнська