Зимова Олімпіада в Пекіні з Юрієм Турянським. День 6-й

09/02/2022

Українські олімпійці продовжують змагатись за медалі на ХХІV зимових Олімпійських іграх-2022 в Пекіні. Увага уболівальників «синьо-жовтих» сьогодні знову була прикута до санного спорту. Саме там змагались у двомісних санях чоловіки, які зокрема є представниками Львівщини. Узяла участь Україна і в інших дисциплінах. Детальніше – у цьому блозі.

Лижне двоборство і Гірськолижний спорт

Сьогоднішній олімпійський день подарував нам небагато виступів українських спортсменів. Якщо вчора «синьо-жовті» змагались у 6-ти дисцилінах, то сьогодні лише в 3-х. У Пекіні відбувались змагання з лижного двоборства. Українець Дмитро Мазурчук став 36-м у змаганнях у цій дисципліні за підсумками двох етапів – стрибків зі звичайного трампліну. Український спортсмен зміг обійти двох представників ОКР.

Відбулись змагання і з жіночого слалому, де Україну на Олімпіаді в Пекіні представляла лише одна спортсменка – Анастасія Шепіленко. Раніше в гіганті вона стала 39-ю. Проте в слаломі повторити такий успіх Шепіленко не змогла. Українська спортсменка зійшла з дистанції на першій спробі і в другому заїзді стартувати не буде. Долю Шепіленко повторили ще 29 учасниць першої спроби із 88. Серед них і головна фаворитка , зіркова американка Мікаела Шиффрін.

Санний спорт

У санно-бобслейному центрі Сяохайто в районі Яньцин розігрувався комплект олімпійських нагород у змаганнях двійок серед чоловіків. Україну представляли молоді дебютанти Олімпійських ігор – львів’яни Ігор Стахів та Андрій Лисецький.

За підсумками двох заїздів українські санкарі показали 15-й час – 2:00.063, значно покращивши результат своїх колег починаючи з Ігор-2010. Утім уже завтра на них очікує ще один відповідальний виступ – у змішаній естафеті.

Підтримуємо та вболіваймо за українську команду санкарів, до якої разом з Ігорем Стахівим та Андрієм Лисецьким увійдуть Юліана Туницька й Антон Дукач.

Шанси на медалі

Український скелетоніст Владислав Гераскевич провів чергові тренувальні заїзди на Олімпіаді-2022 у Пекіні. Під час п’ятого офіційного тренування 23-річний українець посів сьоме місце (1:01,50), відставши від лідируючого Чжен Іна з Китаю на 0,98 секунди. Після цього Владислав Гераскевич піднявся на п’яте місце. У шостій спробі його швидкість виявилася трохи гіршою (1:01,65), проте цього виявилося достатнім для потрапляння в топ-5. Від Олександра Третьякова із ОКР українець відстав на 0,88 секунди. Розіграш медалей у скелетоні відбудеться 11 лютого.

Розклад на завтра:

10 лютого (8 комплектів медалей)​.

03.30 – Фігурне катання. Чоловіки, одиночні катання (Україна)

04.24 – Сноуборд. Жінки хаф-пайп.

08.15 – Гірськолижний спорт. Чоловіки, комбінація (Україна)

09.00 – Лижні гонки. Жінки 10 км, класичний стиль (Україна)

09.20 – Сноуборд. Чоловіки, крос.

13.00 – Фристайл. Змішана команда, повітряна акробатика.

14.00 – Ковзанярський спорт. Жінки, 5000 метрів.

15.30 – Санний спорт. Командна естафета (Україна)

Юрій ТУРЯНСЬКИЙ, Голова Відділення НОК України у Львівській області

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Цей блог можна читати також на сайті Твоє місто.

Інші новини

ukУкраїнська