ЗБІРНА УКРАЇНИ З САННОГО СПОРТУ – НА ПОРОЗІ ТОП-10 В КОМАНДНІЙ ЕСТАФЕТІ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР-2022

10/02/2022

10 лютого у Санно-бобслейному центрі Сяохайто в районі Яньцин у Пекіні завершилась остання гонка олімпійської програми з санного спорту – командна естафета. У цій дисципліні наша збірна була представлена представницею Тернопільщини Юліанною Туницькою і трьома львів’янами Антоном Дукачем та екіпажем Ігор Стахів/Андрій Лисецький.

Стежте за спортивними подіями з Відділенням НОК України у Львівській області! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/lvivnoc

На першому етапі їхала юна Юліанна Туницька і виступила блискуче. Далі естафету прийняв найдосвідченіший учасник нашої команди Антон Дукач. На жаль, на 13-му віражі він зазнав падіння і втратив дорогоцінні долі секунди. Рівний спуск нашої двійки на третьому етапі не зміг підняти збірну України вперше в історії у чільну десятку олімпійської командної естафети. В підсумку наші санкарі стали 11-ми серед 14-ти команд-учасниць. Відставання від десятої команди (Чехії) склало всього 0.048 сек.

Попри це, збірна України на Іграх-2022 повторила свій найкращий результат у цій дисципліні на Олімпійських іграх. В Сочі-2014 наша команда також стала 11-ю, щоправда тоді змагалося 12 команд.

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку

А трійку призерів у командній естафеті склали збірні Німеччини, Австрії і Латвії.

Інші новини

ukУкраїнська