Зимова Олімпіада в Пекіні з Юрієм Турянським. День 11-й

14/02/2022

У новий день зимових Олімпійських ігор у Пекіні українська олімпійська збірна взяла участь у змаганнях із 3-х дисциплін.

Фігурне катання

Дует українських фігуристів Олександра Назарова та Максим Нікітін продовжив змагатись за медалі на цьогорічній Олімпіаді. «Синьо-жовті» сьогодні виступили з довільною програмою, замкнувши 20-ку в змаганнях танцювальних пар з фігурного катання. Варто відзначити, що для Назарової та Нікітіна це друга Олімпіада в їхній спортивній кар’єрі, однак з довільним танцем вони виступили вперше.

Фристайл

Одна з найдосвідченіших представниць України фристайлу Ольга Полюк виступила у кваліфікації з лижної акробатики серед жінок. Для неї це вже четверті Олімпійські ігри в кар’єрі. Полюк відзначила, що саме ці змагання стали найважчими для неї в моральному плані.

«Зараз наша команда дуже сильна, підготовлена на високому рівні. Були готові боротися за високі місця в Пекіні-2022, однак склалося все інакше. Чесно кажучи, дуже важко морально на цій Олімпіаді. На жаль, сьогодні на старт не змогла вийти Анастасія Новосад через позитивний тест. Авжеж мені було би легше виступати, якби відчувала поруч співвітчизницю. Це здорова конкуренція, яка йде лише на користь», – сказала Полюк.

Бобслей

У національному санно-бобслейному центрі у Яньцині, де ще зовсім недавно кілька днів змагались українські санкарі, розпочався другий день змагань у монобобі серед жінок. Варто нагадати, що Україна вперше за 20 років бере участь у цьому виді спорту. Представляє «синьо-жовтих» Лідія Гунько.

За підсумками чотирьох заїздів перша в історії України бобслеїстка на Олімпійських іграх  замкнула чільну 20-ку з результатом 4:29.10. Маю велику надію, що цей вид спорту буде надалі розвиватись у нашій країні.

Розклад на завтра:

15 лютого (9 комплектів медалей).

03.30 – Сноуборд. Жінка біг-ейр.

03.30 – Фристайл. Чоловіки, слоуп-стайл.

05.00 – Гірськолижний спорт. Жінки, швидкісний спуск.

07.00 – Сноуборд. Чоловіки, бігейр.

08.30 – Ковзанярський спорт. Жінки, 2400 метрів, командні перегони перегонів (Україна)

10.00 – Лижні гонки. Чоловіки, великий трамплін + гонка 10 км (Україна)

11.00 – Біатлон. Чоловіки, 4х7,5 км, естафета (Україна)

13.52 – Ковзанярський спо рт. Чоловіки, 3200 метрів, командна гонка переслідування.

14.15 – Бобслей. Чоловіки, екіпажі-двійки.

Юрій ТУРЯНСЬКИЙ, Голова Відділення НОК України у Львівській області

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Цей блог можна читати також на сайті Твоє місто.

Інші новини

ukУкраїнська