«Do like Olympians» у World School Lviv

24/02/2022

По-справжньому в піднесеній та спортивній атмосфері останні кілька днів перебували вихованці World School у місті Львові – адже вони очікували й активно готувалися до зустрічі з однією із найкращих представниць санного спорту України, членкинею національної збірної команди України з санного спорту, яка нещодавно повернулася з Пекінської Зимової Олімпіади 2022 – львів’янкою Оленою Стецків.

Відтак за програмою Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» й за підтримки регіонального олімпійського осередку, учасниця перших Юнацьких зимових олімпійських Ігор-2012 та трьох зимових Олімпійських Ігор 2014, 2018 та 2022 років досвідчена спортсменка й доладна співрозмовниця Олена Стецків таки створила чудове дитяче спортове свято.

Розповідь Олени супроводжувалася не тільки особистими емоціями від наймасштабніших світових змагань, міркуваннями про власний шлях у спорті, про перемоги і поразки, але й цікавим відеорядом із санно-бобслейної траси в олімпійському Пекіні та незліченними дитячими запитаннями: від того скільки років спортсменці, яка швидкість досягається на спортивних санях, чи немає у неї страху й як ставиться її мама до занять спортом та скільки у неї медалей. Але найголовніше, що майже пів-сотні школярів молодших класів World School Lviv побажали тільки перемог для санкарки Олени Стецків і для усіх українських спортсменів та щиро просили завітати до них у гості ще і ще раз.

А їхня ретельна підготовка до такої олімпійської зустрічі вилилася у неймовірні подарунки для триразової учасниці зимових Оліміпйських Ігор Олени Стецків. А це – з десяток дитячих малюнків та цікавих колажів про найкращу львівську санкарку з підписами й побажаннями, які наймолодші школярі підготували українською та англійською мовами. А кращі з кращих – демонстрували свої медалі зі шкільних змагань, що організували їхні вчителі та вихователі.

Видається, що від такої зустрічі, яку провадили високопрофесійні педагоги приватної школи та заступниця голови відділення НОК України у Львівській області, голова місцевого осередку Олімпійської Академії України Оксана Вацеба, були задоволені усі! А вже вражень від подарованих дітям олімпійських щоденників та тематичного шкільного приладдя – точно не на один день!

Віриться, що справжнє свято за участю учасниці трьох Зимових олімпійських Ігор львівської санкарки Олени Стецків залишить неабиякий відгомін у дитячих серцях та спонукатиме їх до активних занять спортом, зацікавить справжніми олімпійськими цінностями.

Інші новини

ukУкраїнська