Зимові паралімпійські ігри-2022. Україна виборола 7 медалей

05/03/2022

У перший змагальний день на XIII зимових Паралімпійських іграх-2022 в Пекіні національна команда України здобула 7 нагород, очоливши медальний залік.

Усі нагороди українці здобуті в одній дисципліні – парабіатлон. У скарбничці нашої команди 3 золоті медалі, 2 срібні та 1 бронзова.

Золотими медалістами стали: Григорій Вовчинський (спринт, стоячи, чоловіки), Оксана Шишкова (спринт, порушення зору, жінки), Віталій Лук’яненко (спринт, порушення зору, чоловіки)

Срібло вибороли: Тарас Радь (спринт, сидячи, чоловіки), Людмила Ляшенко (спринт, стоячи, жінки), Олександр Казік (спринт, порушення зору, чоловіки)

Бронза дісталася: Дмитро Суярко (спринт, порушення зору, чоловіки).

Григорій Вовчинський

Не змогла здобути медаль українська паралімпійська збірна лише в жіночій спринтерській гонці серед сидячих спортсменів Україна. Там натомість тріумфувала американка Оксана Мастерс, яка народилась у Хмельницькому.

Приємно тішить, що завдяки здобуткам наших паралімпійців українська національна команда за підсумками 1-го змагального дня очолила медальний залік. За кількістю золотих нагород збірна України також переважає усі команди на Паралімпійських іграх-2022 в Пекіні.

Варто відзначити, що вчора на урочистій церемонії відкриття зимової Паралімпіади-2022 під час виходу української збірної  вся світова спільнота підтримала нашу державу через вторгнення російської армії на територію України.

“Мир Україні! Зупиніть війну”, – підписав фото з церемонії відкриття змагань Національний паралімпійський комітет України.

Юрій ТУРЯНСЬКИЙ, Голова Відділення НОК України у Львівській області

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська