Ще одне золото паралімпійської збірної України!

07/03/2022

У непростий для нашої держави час, коли українці боряться проти тиранії московитів, національна паралімпійська команда України гідно представляє нашу державу на Паралімпійських іграх-2022 в Пекіні. На турнірі, за яким стежить увесь світ. І саме зараз усі мають змогу спостерігати, як українці, попри всі негаразди на своїй землі, показують міцний козацький характер на світовій арені. І наш дух переможців допомагає здобути вже 4-ту золоту нагороду на цьогорічній Паралімпіаді!

Золоту нагороду в 3-й змагальний день виборола лижниця Оксана Шишкова. 30-річна уродженка Харкова стала переможницею лижної гонки на 15 км для людей із порушенням зору. Варто відзначити, що для Шишкової це вже друге “золото” на цьогорічних Паралімпійських Іграх. Раніше вона виграла біатлонну гонку, а тепер тріумфувала у лижних гонках. Шишкова показала час 51,09 хвилин, випередивши найближчу суперницю з Німеччини майже на одну хвилину. “Срібло” якраз здобула Лінн Казмаєр. Ще одна українка Наталія Ткаченко замкнуля п’ятірку найкращих.

Таким чином, після перемоги Шишкової Україна має в своєму активі вісім медалей – 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова. Завдяки цьому “синьо-жовті” посідають 2-е місце в загальному командному заліку. Першим наразі є Китай.

До речі, Шишковій вдалось здобути нагороду для України в новій дисципліні, оскільки раніше на Паралімпіаді в Пекіні “синьо-жовті” вибороли медалі лише в парабіатлоні. Пишаємось успіхами наших паралімпійців, які в такий складний час для України, гідно представляють і показують її спортивну міць на весь світ!