У 5-й змагальний день – 2 медалі

09/03/2022

Українські паралімпійці продовжують вигравати на спортивному фронті, до того ж у такий світлий для України день – уродини генія нашої нації – Тараса Григоровича Шевченка! Пишаємось успішними результатами спортсменів у Пекіні. “Борітеся – поборете, вам Бог помагає!” – писав великий Кобзар.

У 5-й змагальний день зимових Паралімпійських ігор-2022 національна паралімпійська збірна команда України додала до власної медальної скарбнички ще 2 високі нагороди – срібло та бронзу.

Сьогодні, 9 березня, срібну медаль у лижних перегонах (спринт) вчергове виборола Оксана Шишкова з Харківщини з гайдом Марченком Андрієм (м.Киів), бронзову нагороду здобув Григорій Вовчинський,  що представляє Вінничину.

Варто відзначити, що для Оксани Шишкової це вже 4-та особиста медаль на цьогорічній зимовій Паралімпіаді. Раніше в активі української спортсменки було два золота й срібло. Оксана на іграх у Пекіні має особливу мотивацію для здобуття найвищих нагород – її батько сьогодні боронить Харків від московських орків. Як заявляла новоспечена 4-разова паралімпійська призерка, у кожного зараз свій фронт, і вона сьогодні бореться на спортивному.

Таким чином, українці довели загальну кількість нагород у власному активі до 19-ти: 6 золотих, 8 срібних і 5 бронзових! Національна паралімпійська збірна України наразі посідає 3-є місце в медальному заліку.

Юрій ТУРЯНСЬКИЙ, Голова Відділення НОК України у Львівській області

Фото – Національний паралімпійський комітет України

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська