Міжнародний день спорту заради розвитку та миру

06/04/2022

6-го квітня, в Міжнародний день спорту, тренери та спортсмени Львівського коледжу спорту за підтримки відділення НОК України у Львівській області, долучилися до акції #WhiteCard. Гасло всесвітнього дня: «Спорт на благо розвитку та миру» – як ніколи актуальне сьогодні для усієї України.

Отож львівський олімпійський актив, а це заслужені тренери України разом зі своїми учнями – членами збірних команд України з 12 олімпійських видів спорту, що культивуються в одному з найкращих в країні коледжів спорту, беззастережно вірить у перемогу України й безмежно дякують усім мужнім синам і донькам України, які наближають нашу перемогу у війні з російськими агресорами.

23 серпня 2013 року Генеральна Асамблея ООН одноголосно ухвалила рішення відзначати 6 квітня як Міжнародний день спорту. Офіційна назва Дня – Міжнародний день спорту заради розвитку та миру.

Цей день обрано не випадково. Цього дня, 1894 року в Афінах розпочалися І Олімпійські ігри, які зібрали атлетів із 14 країн. На церемонії в столиці Греції виступив із короткою промовою король держави Георг I, який започаткував таку традицію для наступних Олімпіад.

Інші новини

ukУкраїнська