Міжнародна федерація санного спорту відновила росію у правах і статусі

10/04/2022

Одна з найсильніших українських санкарок, львів’янка Олена Смага опублікувала в соцмережі пост, у якому обурилась тим фактом, що Міжнародна федерація санного спорту першою серед міжнародних федерацій відновила росію у правах і статусі повноцінного члена федерації.

“Сьогодні 45-й день війни, – написала спортсменка. – 45 днів від повномасштабного вторгнення. Війни, яка триває сотнями років. В якій ми обов’язково переможемо. Вбивають людей, ґвалтують дітей, зв’язуючи руки примушують дивитись на катування, чинять абсолютне звірство та геноцид над українським народом. Обстрілюють дитячі садки, школи та лікарні. Запускають об’єкти по вокзалах житлових будинках та в подвір’я людей. Кидаючи гранати в укриття та підвали, де живі люди ховаються від «руского міра». Паралельно в цей час міжнародна федерація FIL відновлює росію у правах і статусі повноцінного члена міжнародної федерації санного спорту. Перша міжнародна федерація, яка повернула права країні-агресору”.

“Я бачу як десятки, сотні спортсменів розділяють з нами, з українцями, цю біль, – продовжила Олена. – Допомагають нашій країні, приїжджають на кордон з гуманітарною допомогою, постійно на зв’язку з нашими спортсменами тому що готові, в будь-який момент надати житло нам та нашим родинам. В мене не вкладається в голові, чому так відбувається. Може є цьому якесь пояснення?” – запитала санкарка, проілюструвавши свій пост “Українською Мадонною” – матір’ю, яка під час варварського обстрілу Києва рашистськими нелюдами, прикрила своїм тілом немовля.

Олімпійська родина вважає таке рішення неприпустимим. Країна-агресор та окупант не може виступати на міжнародній спортивній арені поруч із цивілізованими державами світу, які позиціонують мир.

Інші новини

ukУкраїнська