Санний спорт – один із трьох найбільш пріоритетних зимових олімпійських видів спорту

12/04/2022

Міністерство молоді та спорту України своїм наказом затвердило категорії пріоритетності з зимових олімпійських видів спорту на період з 1 травня 2022 року до 30 квітня 2026 року.

До першої категорії віднесено біатлон, санний спорт і фристайл. До другої – фігурне катання на ковзанах. До третьої – бобслей, гірськолижний спорт, ковзанярський спорт, кьорлінг, лижні гонки, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліну, сноубординг, скелетон, шорт-трек і хокей з шайбою.

Нагадаємо, що основу національної збірної України з санного спорту складають представники Львівщини. Зокрема, на недавніх зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні четверо із шести спортсменів, які виступали за нашу команду, є львівськими санкарями – Олена Стецків, Антон Дукач, Ігор Стахів та Андрій Лисецький. А головним тренером нашої команди є львів’янин Тарас Гарцула.

Додамо, що у затвердженому складі спортсменів-кандидатів для участі в ХХV зимових Олімпійських іграх 2026 року в містах Мілан та Кортіна-д’Ампеццо (Італійська Республіка) є 8 санкарів Львівщини: Ігор Стахів, Андрій Лисецький, Антон Дукач, Олена Стецків (усі – в провідній групі), Богдан Бабура, Вади Микиєвич, Ростислав Левкович, Олена Смага (всі – у перспективній групі).

Інші новини

ukУкраїнська