Благодійний забіг для підтримки тимчасовано окупованого Херсону

16/04/2022

Сьогодні, 16-го квітня, в Стрийському парку, в рамках Lviv Runday відбувся благодійний забіг для підтримки Херсону, який нині тимчасово окупований російськими нелюдами. Організаторкою масштабного забігу є багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики Орися Дем’янюк.

Метою забігу був збір коштів на закупівлю медикаментів і продуктів харчування для Херсона. Учасниками спортивного заходу стали понад 100 людей зі Львова та інших міст України. Лише на місці вдалось зібрати 21 860 грн. і майже стільки ж під час онлайн-реєстрації.

“Дуже дякую всім, хто долучився до цього дійства задля допомоги моєму місту! Вражає те, що навіть погані погодні умови не завадили зібратись такій великій кількості людей, яким небайдужа доля Херсона та всією України. Херсон був, є і буде Україною!” – поділився враженнями з усіма учасниками забігу один із його ініціаторів – бігун-аматор із Херсону Богдан.

Учасники благодійної спортивної акції пробігли дистанцію у 5 кілометрів. Взяли участь у забізі й діти, яким також небайдужа доля херсонців, – віком до 10 років пробігли 800 метрів, а від 10 й до 14 років – 1600 м. Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, яке є партнером забігу, вручило молодшим учасникам фірмові подарунки.

Висловлюємо щиру підтримку жителям Херсона. Попри те, що місто тимчасово окуповане рашистами, херсонці не бояться щоденно виходити на масові акції, демонструючи оркам свою проукраїнську позицію. Такий сміливий дух кожного жителя міста й не дозволив московії повторити кримський сценарій. Херсон – це Україна!

Інші новини

ukУкраїнська