Успіхи українців на “Іграх нескорених”

18/04/2022

В Гаазі (Нідерланди) тривають 5-ті за ліком “Ігри нескорених” (Invictus Games). Сьогодні відбулися командні змагання лучників, за підсуками яких українці здобули срібні медалі. У складі нашої команди виступали двоє львів’ян Дмитро Афанасьєв і Сергій Калитюк, а також Василь Стуженко з Кривого Рогу.

Під час нагородження наші лучники тримали в руках портрет срібного призера “Ігор нескорених 2017” у змаганнях зі стрільби з лука, тренера наших лучників, львів’янина Дмитра Сидорука, який 6 квітня загинув, обороняючи Україну від рашистських загарбників.

Додамо, що вчора Україна здобула перше “золото” на змаганнях! Роман Сітдіков здобув золоту медаль у штовханні ядра! Показали чудовий результат й інші українці: Олексій Бобчинець здобув бронзову нагороду з бігу на 1500 метрів, а у стрибках в довжину Артем Лукашук та Іван Герецун вибороли срібло та бронзу відповідно.

Ігри Нескорених – міжнародні спортивні змагання, участь у яких беруть поранені військовослужбовці та пов’язані з ними ветерани у різних видах спорту.

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська