Усі львівські воїни-спортсмени повертаються з медалями

23/04/2022

Учора, 22-го квітня, в Гаазі, Нідерланди, завершилися 5-ті “Ігри нескорених” (Invictus Games). У змаганнях брали участь колишні та чинні військовослужбовці, поранені або ті, які стали інвалідами на службі.

Цьогоріч, коли Україна бореться проти рашистської наволочі, наші воїни-спортсмени продемонстрували неймовірний результат, здобуваши 16 нагород! 5 золотих і срібних медалей та 6 бронзових – це без сумніву чудовий результат на спортивному фронті.

У Гаазі зокрема змагалися 4 спортсмени зі Львова, і всі вони повертаються додому з медалями. Причому двоє з львів’ян – із 2-ма медалями! Віктор Легкодух (золото – штовхання ядра, срібло – веслування, 4 хв) та Ігор Галушка (золото – веслування, 4 хв, срібло – веслування, 1 хв). А Дмитро Афанасьєв і Сергій Калитюк стали срібними призерами Ігор у командних змаганнях зі стрільби з лука.

Учасники “Ігор Нескорених” в Гаазі вшанували пам’ять срібного призера “Ігор нескорених 2017” у змаганнях зі стрільби з лука, тренера українських лучників, львів’янина Дмитра Сидорука, який 6 квітня загинув, боронивши Україну від рашистських загарбників. Вічна пам’ять героєві!

Додамо, що “синьо-жовті” втретє виступили на “Іграх нескорених”. В Торонто-2017 вони здобули 14 медалей (8, 3, 3), у Сіднеї-2018 – 20 (7, 10, 3).

 

Інші новини

ukУкраїнська