“Do like Olympians” у таборі Recovery Camp

17/05/2022

17 травня відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області завітав до Recovery Camp – одноденного табору емоційної та психологічної реабілітації для дітей-переселенців, а також дітей, чиї батьки чи рідні захищають Україну в лавах ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, ТрО, ДСНС, медиків та волонтерів. Беруть участь у таборі й місцеві діти. Перебуває табір на території готелю “Отаман”.

До програми Всеукраїнського проєкту НОК України “Do Like Olympians” й за підтримки регіонального олімпійського осередку приєдналась учасниця Юнацьких зимових олімпійських ігор-2022 (санний спорт) Олександра Мох, а також стипендіатка НОК України Катерина Васильків. Спортсменки створили чудове спортивне для дітей, провівши руханку та різні конкурси.

Діти мали нагоду наочно переконатись у тому, що заняття спортом несе неабиякий заряд бадьорості, активно беручи участь у спортивній руханці. Багато з них дуже сподіваються якнайшвидше повернутись до рідного дому, де нарешті пануватиме мир, і де вони спокійно можуть досягати успіхів у спорті, навчанні та інших дозвіллях.

“Ми дуже раді, що діти змогли бадьоро провести час із спортсменами. Дякуємо відділенню НОК України у Львівській області за те, що завітали до нашого табору. Усе було дуже весело й драйвово. Неодмінно чекаємо спортсменів знову”, – вдячна за візит координатор проєкту Христина Дудашвілі.

Наприкінці заходу всі діти отримали фірмові подарунки від НОК України.

Олег Нападій

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська