“Моя олімпійська мрія” для ДЮСШ Львівщини

26/05/2022

26 травня 2022 року, під час засідання виконкому відділення НОК України у Львівській області та Олімпійської ради Львівщини, що відбулося під орудою Юрія Турянського, півтора десятка дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини отримали комплекти м’ячів за проєктом НОК України «Моя Олімпійська мрія».

В ошатній актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського м’ячі для футболу, баскетболу та волейболу були подаровані директорам та представникам спортивних шкіл: «Медик» (м. Дрогобич), «Добротвір» (Добротвірська територіальна громада Червоноградського району), ДЮСШІ «Галичина» регіонального центру «Інваспорт», а також дитячим спортивним осередкам Львівської міської ради: ДЮСШ імені Петра Короля, ДЮСШ № 1, ДЮСШ № 6, ДЮСШ імені Дмитра Оббаріуса, ДЮСШ з кінного спорту «Буревісник», ДЮСШ імені Антона Білого, ДЮСШ «Олімпія», ДЮСШ з шахів «Дебют», ДЮСШ зимових видів спорту, ДЮСШ з футболу «Карпати», ДЮСШ з футболу «Рух».

Окрім очільників відділення та ветеранів спорту Львівщини, до вручення комплектів м’ячів долучилися й уславлені олімпійці краю: Дмитро Мицак (гірськолижний спорт), Маркіян Івашко (стрільба з лука), Тетяна Пруднікова (плавання), Юлія Ткач (вільна боротьба), Віра Передерій (художня гімнастика), Роман Захарків та Олена Стецків (санний спорт).

Як зауважив Дмитро Мицак, який нещодавно повернувся з передових позицій воєнного фронту, – саме сьогодні як ніколи потрібна фізично загартована, сильна й дисциплінована молодь. А передані НОКом комплекти м’ячів неабияк допоможуть дитячим тренерам у цей надскладний для країни час виховувати майбутніх переможців.

Своєю чергою представники усіх ДЮСШ, присутніх на заході, щиро дякували за надані подарунки з непідробними переконаннями на здійснення олімпійських мрій!

Фото – Олександр Калініченко.

 

Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська