“Олімпійський день-2022” з юними спартаківськими борцями Львівщини

13/06/2022

Цими днями у затишному борцівському залі Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», що успішно функціонує на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України у місті Львові, відбулося одне з перших дитячих спортивних свят з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня на Львівщині.

На тренування до понад двох десятків юних спортсменів завітали: віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, президент Одеської обласної федерації вільної боротьби Беслан Туштаров; віце-президент Львівської обласної асоціації спортивної боротьби, Заслужений тренер України Віктор Первачук, а також молода, але вже титулована борчиня України – бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка чемпіонату Європи з вільної боротьби, студентка Львівського коледжу спорту Олександра Хоменець та її тренер – Заслужений тренер України Орест Скобельський.

Заступниця голови – відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, голова регіонального осередку Олімпійської Академії України проф. Оксана Вацеба розповіла про історію встановлення Олімпійського дня, про неймовірну сучасну міжнародну підтримку олімпійського спорту України та оголосила вітання президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха як послання до Олімпійського дня-2022.

Заслужений тренер України Віталій Борисенко, який тренує юних борців та організував показове відпрацювання технічних прийомів, наголосив також на важливості спортивної єдності й взаємодопомоги та розповів про принципи олімпійської солідарності. А Віктор Первачук, коротко розказавши про основні олімпійські досягнення представників вільної боротьби Львівщини, вручив подарунки для Олександри Хоменець та побажав їй успішних стартів надалі.

Своєю чергою одна з найтитулованіших молодих спортсменок Львівщини, яка вже неодноразово визнавалася найкращою спортсменкою області за підсумками окремих місяців Олександра Хоменець привітала усіх з відзначенням Олімпійського дня й, враховуючи сьогоднішні складні реалії воєнного часу, закликала юнаків ретельно тренуватися, знаходити рішучість, не опускати рук і боротися завжди до перемоги.
А на завершення дійства юні борці та гості свята спільно проголосили цьогорічне гасло Олімпійського дня-2022: «Борись, перемагай – мир для України здобувай!».
Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська