Юні львівські стрибуни у воду показовим тренуванням відзначили “Олімпійський день”

13/06/2022

З ініціативи відділення НОК України у Львівській області та федерації Львівської області зі стрибків уводу 12 червня 2022 року відбулося відкрите показове тренування з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня.

Під орудою кваліфікованих тренерів: Дмитра Адамчук, ЗТ України Олега Мельнікова, Уляни Кавійчик та Оксани Чабан свою майстерність демонстрували понад двадцять спортсменів: від найменших 4-5-літніх новачків до призерів юнацьких чемпіонатів України зі стрибків у воду, серед яких були й юні харків’яни, батьки яких, як вимушено переміщені особи, перебувають нині у Львові.

Особливо уважними глядачами на тренуванні були батьки, дідусі й бабусі, які вперше за тривалий проміжок часу мали змогу побачити своїх дітей у стрибковому басейні НУ «Львівська Політехніка» й які без підробленого захоплення спостерігали за спортивними уміннями хлопців та дівчат, їхнім старанним виконанням тренерських завдань та різноманітних стрибків із трамплінів різної висоти. А своєю майстерністю вирізнялися юні львівські «зірочки» у стрибках у воду: Віра Середяк, Вікторія Медвецька, брати Матвій та Ілля Шлом’яки.

Після завершення справжнього дитячого спортивного свята, якого зачекалися всі юні стрибуни у воду вже віддавна, очільниця обласної федерації й заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба наголосила на основній ідеї проведення цьогорічного Олімпійського дня в Україні, головних принципах олімпізму та розповіла про міжнародну підтримку українських спортсменів від МОК на НОКів багатьох країн світу.

Усі учасники показового тренування отримали тематичні футболки, а тренери – унікальне енциклопедичне видання «Стрибки у воду», передані НОКом України. Особливо задоволеним був один із старійшин львівської школи стрибків у воду – Заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Олег Мельніков, який пригадав про непересічні сторінки історії цього олімпійського виду спорту у Львові та знамениті імена стрибунів у воду, які приносили славу Львову й Україні, серед яких Тетяна Волинкіна-Штирьова, Роман Бренер, Геннадій Галкін, Микола Матковський, Світлана Шумна, Дмитро Адамчук, Ярослав Макогін, Федір Волков та ін. При цьому він зазначив, що «сумлінні тренування, віра в свої сили, рішуча боротьба за перемогу – завжди приведуть до найвищих спортивних вершин».
Свято Олімпійського дня-2022 вдалося всеціло й надовго запам’ятається його організаторам та учасникам!
Більше спортивних новин на сторінці відділення НОК України у Львівській області в фейсбуку.

Інші новини

ukУкраїнська