Представники Львівщини взяли участь у всеукраїнській нарада НОК України

16/06/2022
14 червня 2022 року в онлайн-форматі за головування президента НОК України Сергія Бубки відбулася всеукраїнська нарада з представниками регіональних відділень.

Під час наради, участь у якій взяли понад 70 представників від усіх обласних відділень НОК України, було розглянуто питання подальшої організації роботи та взаємодії НОК України з регіональними осередками в умовах воєнного стану, нагальних питань розвитку олімпійського руху; про особливості проведення Олімпійського дня-2022, церемонії «Свято Олімпійського прапора» з нагоди проведення XVI літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю у м.Банська Бистриця (Словацька Республіка) та інших заходів НОК України, а також про організацію обласних звітно-виборчих асамблей.

В обговоренні питань порядку денного взяли представники Чернігівського, Київського, Херсонського, Харківського, Луганського, Сумського, Івано-Франківського та інших відділень.

Львівщину на цій нараді представляли перший заступник голови відділення Юрій Майборода, відповідальна секретар Оксана Вацеба, стипендіати НОК України борчиня Юлія Ткач та санкарка Катерина Васильків, фахівець відділення Олег Нападій.

Інші новини

ukУкраїнська