Юні динамівці Львова відзначили олімпійський день-2022

18/06/2022

17 червня 2022 року з нагоди відзначення міжнародного Олімпійського дня на львівському стадіоні «Динамо» відбулося справжнє свято спорту – “Олімпійський день” для юних динамівців та дітей уразливих категорій населення.

Захід відбувся за активної співпраці Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», відділення НОК України у Львівській області та відділу ювенальної превенції ГУ Національної поліції у Львівській області.

За чудової сонячної погоди за нагороди змагалися понад півсотні юних спортсменів – вихованців КДЮСШ «Атлет», «Здоров’я», СДЮШОР з гірськолижного спорту, а також діти уразливих категорій та позбавлені батьківського піклування. Найкращих визначали на бігових дистанціях: 50 м, 60 м, 100 м, 200 м та 300 м. При цьому керівники дитячих спортивних шкіл та провідні тренери, серед яких Олена Єресько, Юрій Стрижик, Віктор Нікулін, Роман Семенишин, Катерина Палеха та інші, мали нагоду оглянути рівень фізичної підготовленості юних спортсменів й дати їм відчути змагальний дух.

Виступаючи на параді відкриття змагань перший заступник голови облорганізації ФСТ “Динамо” України Віктор Яцковець подякував українським воїнам та підкреслив значення олімпійських цінностей під сучасну пору. Відповідальна секретар-заступниця голови відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба наголосила на безпрецедентній допомозі українському спорту від олімпійської спільноти світу й побажала у часникам свята «Олімпійського дня» ставати сильнішими й згуртованішими заради мирного майбуття.

А інспектори відділу ювенальної превенції ГУ НП у Львівській області Аліна Захлюпана і Яна Сегерич, які взяли участь у нагородженні юних спортсменів, відзначили, що їхнє спілкування з підлітками на спортивних змаганнях – це краще, ніж будь-які можливі складні ситуації сьогодення.

Переможці та призери легкоатлетичних забігів отримали подарунки від НОК України, а усі учасники спортивного свята – можливість поласувати львівським морозивом. Відтак усі разом довго не хотіли розходитися – охоче фотографувалися та спілкувалися зі своїми друзями і тренерами.

Інші новини

ukУкраїнська