Володимир Корнілов – бронзовий призер Юнацького чемпіонату Європи!

28/06/2022

Сьогодні, 19 червня, на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменів до 17 років в Бухаресті (Румунія) бронзову медаль у ваговій категорії до 51 кг завоював представник Львівщини Володимир Корнілов. У “бронзовому фіналі” вихованець Львівського фахового коледжу спорту (тренер – Віктор Глібенко) з рахунком 5:2 переміг поляка Якуба Гжегожа Кеся.

Для Корнілова це була четверта сутичка на континентальній першості. Українець спершу переміг угорського борця (10:1) та німецького (10:0), але у півфіналі з рахунком 3:7 поступився вірменину.

Раніше чемпіонкою Європи U17 в Бухаресті стала вихованка Львівського фахового коледжу спорту (тренери – Олександр Раковський, Орест Скобельський) Надія Соколовська, яка не мала рівних у ваговій категорії до 69 кг.