Свято вільної боротьби на Сихові!

28/06/2022

18 червня 2022 року на площі біля школи № 98 міста Львова відбулося спортивне дитяче свято, присвячене відзначенню міжнародного Олімпійського дня.

Спільна весела розминка й показовий майстер клас пройшли за участю срібної призерки Європейських Ігор, майстра спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Тетяни Борисенко (Лавренчук).

Відтак на борцівському килимі, влаштованому на відкритому повітрі, відбулися показові виступи юних вихованців львівських СДЮШОР «Спартаківець» та ДЮСШ імені Петра Короля, під час яких усі охочі діти змогли спробувати свої сили у новому для них виді спорту й записатися у спортивну секцію.

А фахівці відділу культури, молоді та спорту Львівської районної державної адміністрації Ольга Калиновська й Надія Первачук у цікавій формі провели для усіх присутніх олімпійську вікторину.

Спортивне свято завершилося нагородженням учасників вікторини та кращих у борцівських поєдинках медалями й тематичними подарунками від НОК України. Під час церемонії закриття «Свята боротьби на Сихові» Заслужений тренер України з вільної боротьби, член виконкому відділення НОК України у Львівській області Віктор Первачук зауважив, що олімпійські цінності єднають людей, а свято Олімпійського дня вкотре нагадує про миротворчу та об’єднуючу силу спорту.

А особлива подяка від усіх учасників заходу припала команді «Лови момент», яка організувала розважальну зону для дітей і створила незабутню святкову атмосферу.

Свято спортивної боротьби відбулося за активної співпраці відділення НОК України у Львівській області з Львівською районною державною адміністрацією, обласною Асоціацією вільної боротьби та спортивним клубом «Бастіон».

 

Інші новини

ukУкраїнська