23 червня – Міжнародний олімпійський день!

28/06/2022

Сьогодні, у надскладний та вирішальний для нашої країни час, олімпійська, спортивна спільнота України відзначає Міжнародний Олімпійський день. Нині величезна кількість українських спортсменів зі зброєю в руках боронить рідну Землю. Понад 60 українських професійних спортсменів уже поклали свої життя в боротьбі проти російського загарбника. Чимало українських спортсменів тримають спортивний фронт, здобуваючи медалі на найпрестижніших міжнародних змаганнях і щоразу нагадуючи світові про війну в Україні.

Цього дня бажаємо всім українським спортсменам, тренерам, функціонерам та простим любителям спорту перемог на всіх фронтах заради однієї найбільшої Перемоги над головним ворогом! Відстоїмо нашу Незалежність і право на Свободу разом! Міцного здоров’я всім, єдності і незламного козацького духу!

Нагадаємо, Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення в січні 1948 року під час 42 сесії МОК у Санкт-Мориці щорічно святкувати Міжнародний Олімпійський день 23 червня. Ця дата була обрана для того, щоб увічнити дату створення МОК 23 червня 1894 року, після того, як ентузіаст відродження олімпійського руху барон П’єр де Кубертен у Парижі оголосив свою історичну доповідь перед міжнародним атлетичним конгресом.

Інші новини

ukУкраїнська