Свято Олімпійського дня-2022 в селищі Наварія

28/06/2022

22 червня 2022 року на базі Наварійського ліцею відбулося спортивне дитяче свято, присвячене відзначенню Міжнародного Олімпійського дня, адже олімпійські цінності єднають людей, а свято Олімпійського дня вкотре нагадує про миротворчу та об’єднуючу силу спорту.

На відкритті святкового дійства проведено урочисту церемонію підняття Прапору України та Олімпійського прапору під виконання гімну України та Олімпійського гімну. Директор Пустомитівської ДЮСШ «Юність» Юрій Яремко зачитав вітального листа президента МОК Томаса Баха «Послання до Олімпійського дня 2022 року».

З вітальними словами, які створили незабутню святкову атмосферу, до юних учасників звернулися почесні гості, серед яких: перший заступник відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, голова Пустомитівської міської ради Олег Серняк, директор Наварійського ліцею Ольга Подубінська та інші. Особливо теплі оплески прозвучали для провідних спортсменів Львівщини: учасника двох зимових Олімпійських Ігор, майстра спорту міжнародного класу з санного спорту Ігора Стахіва та одного з уславлених ветеранів веслування України та Львівщини, майстра спорту міжнародного класу Романа Карбівника.

Перший заступник відділення НОК України у Львівській області, майстер спорту з веслування Юрій Майборода зауважив, що свято Олімпійського дня, за задумом засновника МОК французького барона П’єра де Кубертена, передбачає єднання спорту і миру. А у сьогоднішній надскладний час чимало українських спортсменів зі зброєю в руках захищають мир в Україні, а окремі спортсмени своїми перемогами на міжнародній арені утверджують перемогу України.

Відтак за участю Ігора Стахіва та тренерів Пустомитівської дитячо-юнацької спортивної школи «Юність» було зорганізовано спільну веселу руханку під гаслом цьогорічного Олімпійського дня “Борись, перемагай, мир для України здобувай!” та показові майстер-класи з легкої атлетики, баскетболу, софтболу, бейсболу, футболу.

А юні спортсмени мали нагоду визначити найкращих з поміж себе у конкурсі тематичного малюнку, в легкоатлетичних забігах у 4-х вікових категоріях серед дівчат та хлопців, у завданнях зі спортивного орієнтування, а також під час футбольного поєдинку, який захопив усіх учасників, уболівальників та почесних гостей.

Дитяче спортивне свято завершилося церемонією нагородження переможців та учасників змагань медалями й подарунками з олімпійською символікою від НОК України, участь у якій взяли заступник голови Пустомитівської міської ради Т. Голдун, заступник начальника відділу освіти Н.Плебанська, начальник відділу культури молоді та спорту О.Биць.

Свято Олімпійського дня-2022 в селищі Наварія подарувало чудові миті спортивних емоцій, усвідомлення важливості спорту й фізичного загартування та впевненості у спільній перемозі. А вивчене гасло від юних спортсменів “Борись, перемагай, мир для України здобувай!” ще довго звучало на чудовому спортивному комплексі Наварійського ліцею.

Інші новини

ukУкраїнська