ЮНІ ЛЬВІВСЬКІ СТРИБУНИ У ВОДУ – УЧАСНИКИ ЗАХОДІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОЛІМПІЙСЬКОГО ТИЖНЯ-2024

01/10/2024

На завершення заходів за програмою Всеукраїнського Олімпійського тижня, що тривають на Львівщині упродовж вересня 2024 року, відбулося відкрите тренування юних стрибунів у воду – спортсменів львівської КДЮСШ імені Юрія Кутенка.

Вихованці тренерів Дмитра Адамчука, Уляни Кавійчик, Оксани Чабан та Оксани Барньової, котра переїхала до Львова з сходу України, продемонстрували свої уміння та навички, старші за віком ділилися із молодшими учнями своїм спортивним досвідом у спеціалізованому залі гімнастики армійської спортивної бази Львова.

Заступниця голови-відповідальна секретар відділення НОК України у Львівській області, очільниця обласної федерації стрибків у воду Оксана Вацеба подякувала юним спортсменам за самовіддану працю на тренуваннях та передала тематичні подарунки від НОК України. Тренер Уляна Кавійчик отримала унікальну енциклопедію про розвиток стрибків у воду.

Віриться, що юні стрибуни у воду із ще більшим завзяттям продовжуватимуть тренуватися та змагатися у своєму улюбленому виді спорту.

 

Інші новини

ukУкраїнська