Найкращі спортсмени Львівщини за підсумками листопада отримали свої відзнаки, а Заслужені майстри спорту України свої посвідчення

25/01/2017

Сьогодні відбулось урочисте нагородження найкращих спортсменів Львівщини та їх тренерів за підсумками листопада 2016 року та вручення відзнаки “Заслужений майстер спорту України” веслувальникам на човнах “Дракон”

Участь в урочистостях окрім спортивної громадськості Львівщини взяла і заступник голови – керівник апарату Львівської облдержадміністрація Маріанна Вільшинська.

Щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило відразу двох спортсменок найкращими на Львівщині за підсумками спортивного листопада 2016 року. Ними стали  Заслужені майстри спорту з фехтування на шпагах Ксенія Пантелєєва (тренери – Заслужені тренери України Андрій Орліковський та Зоряна Семеряк) та Анфіса Почкалова (тренер Володимир Свистіль).

Це визнання вони здобули завдяки вдалому виступу на черговому етапі Кубку світу, який відбувся в китайському місті Сучжоу. Фехтувальниці Львівщини в складі національної збірної команди України вибороли золоті нагороди у командних змаганнях. В турі прямого вибування українки стартували під сьомим номером у 1/16 фіналу, де в непростому поєдинку взяли гору над японками з рахунком 45*43; далі наші спортсменки залишили без медалей господарок турніру китаянок, завершивши зустріч з рахунком 35*45 на свою користь, а в півфіналі в напруженій боротьбі зуміли перемогти збірну Росії, відігравши свій пріоритет на останніх хвилинах бою. Варто зазначити, що у фінальному поєдинку Україна – Південна Корея Фейбі Бежура, Анфіса Почкалова, Олена Кривицька та Ксенія Пантелєєва з самого початку вирвалися вперед і зуміли утримати це лідерство до кінця зустрічі, завершився її з рахунком 43*32.

Відзнаку Заслужених майстрів спорту України вручено чемпіонам світу з веслування на човнах «Дракон», а саме Віктору Свиридюку, Едуарду Шеметило, Дениуа Камерилову, Володимиру Троцюку, Артему Баландіні, Ростиславу Білінському, Андрію Маслюку, Володимиру Бородулько, Віталію Вергелесу, Роману Бундзу, Оксані Пилипів, Андрію Корець.

Нагадаємо що 8 – 11 вересня у м. Москва (Росія) проходив чемпіонат світу з веслування на човнах “Дракон”, в якому взяли участь 18 країн, зокрема США, Канада, Франція, Італія, Німеччина, Таїланд, Філіпіни, Польща, Росія, Україна, Угорщина, Японія, Бельгія, Англія, Нідерланди та інші.

Українська команда здобула 8 медалей різного ґатунку, серед яких 4 “золотих”, 2 “срібні” та 2 “бронзові”.

Рекордсменом у медальному заліку став екіпаж човна Д-12 чоловіки, який на дистанціях 200, 500 та 2000 метрів став триразовим чемпіоном світу.
Інші новини

ukУкраїнська