Голова відділення НОК у Львівській області побажав Станіславу Горуні здобути медаль у Токіо

10/03/2017

10 березня відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області провело урочисту церемонію нагородження найкращого спортсмена місяця Львівщини. За підсумками виступів у січні 2017 року ним став майстер спорту міжнародного класу каратист Станіслав Горуна.

Горуну визнали найкращим у січні за підсумками спільного голосування членів виконавчого комітету обласного відділення НОК та колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Станіслав став переможцем престижного турніру всесвітньої серії «Karate 1 Premier League – Paris 2017», який наприкінці січня проходив у столиці Франції. У такий спосіб львів’янин підтвердив реноме світового лідера у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Церемонію проводив голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський. «Дуже знаково, що ми вперше нагороджуємо представника карате. Адже цей дуже популярний у світі вид спорту вже на наступних літніх Іграх у Токіо-2020 буде представлений в Олімпійській програмі. Успіхи Станіслава та дуже вдалі виступи інших представників львівської школи карате на міжнародній арені дозволяють нам думати, що українським каратистам цілком до снаги завоювати медалі на дебютній для їхнього виду спорту Олімпіаді».

У церемонії брали участь начальник управління фізкультури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, члени виконкому відділення НОК у Львівській області, представники спортивної громадськості. Також нагородити видатного спортсмена прийшов Роман Сук, представник ПАТ «Концерн Хлібпром» — спонсора відділення НОК України у Львівській області, завдяки якому вручаються спортсмену та тренеру грошова премія.

Нагородження найкращого спортсмена Львівщини вперше проходило у конференц-залі готелю «Нобіліс». Юрій Турянський подякував керівництву готелю за можливість провести церемонію у затишній атмосфері.

Отримавши під оплески присутніх нагороди відділення НОК у Львівській області Станіслав Горуна відзначив: «Дуже приємно і почесно отримувати ці відзнаки. Я докладатиму зусиль, щоби ще не раз отримувати нагороди відділення НОК Львівщини як найкращий спортсмен місяця».

Юрій Турянський розповів присутнім історію про те як Горуна став каратистом. Перед тим він займався тхеквондо. І якось випадково потрапив на тренування з карате, яке проводив Антон Нікулін. Півтори години Станіслав захоплено спостерігав за заняттям і постановив, що відтепер займатиметься карате. І обов’язково під керівництвом пана Нікуліна.

Антон Володимирович отримав нагороду відділення НОК Львівщини як наставник найкращого спортсмена місяця. Він (як головний тренер національної збірної з карате) подякував за призи і пообіцяв, що на Олімпіаді у Токіо у львівських каратистів, які складають основу збірної України, «гарантовано будуть медалі».

Після закінчення офіційної церемонії нагородження головні герої заходу – Горуна і Нікулін – радо відповідали на всі питання присутніх на акції і не відмовляли у можливості сфотографуватися з ними.

 

Прес-служба
Інші новини

ukУкраїнська