Анастасія Возняк отримала свою почесну відзнаку

16/06/2017

15 червня 2017 року в презентаційній залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось відзначення найкращої спортсменки Львівщини за підсумками спортивного квітня 2017 року – майстра спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики Анастасії Возняк та її тренера – Олени Єресько.

Привітати одну з кращих представниць художньої гімнастики України та Львівщини прибули начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, начальник відділу спорту Львівської міської ради Антон Нікулін.

Нагоду привітати соленізантку мав і господар Національного університету «Львівська політехніка» ректор д.т.н., проф. Юрій Бобело, який побажав успіхів Анастасії, високих перемог та запросив на навчання до ВУЗу.

Окрім членів виконкому відділення були запрошені і голови обласних федерацій з видів спорту, журналісти та шанувальники, які радо приєднались до привітань.

Анастасія Возняк традиційно отримала почесну відзнаку, власну марку виготовлену на замовлення відділення та грошову премію від нашого спонсора Концерну «Хлібпром». Окрім цього у Львові розміщено бігборд із зображенням “найкращої спортсменки Львівщини” за підсумками квітня 2017 року Анастасії Возняк.

Нагадаємо, що цього почесного титулу одна з кращих представниць художньої гімнастики Львівщини, вихованка львівської КДЮСШ “Здоров’я” (ФСТ “Динамо”), студентка столичного училища фізичної культури А. Возняк удостоєна завдяки здобутим медалям на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.

Зокрема, 21-22 квітня 2017 року у місті Ташкент (Узбекистан) відбувся черговий етап Кубка світу з художньої гімнастики, за підсумками якого національна збірна команда України, до складу якої входить львів’янка Анастасія Возняк, здобула дві нагороди у фіналах в групових вправах: «срібло» у вправі з двома скакалками і трьома м’ячами та «бронзу» у вправі з п’ятьма обручами.

Довідково.

Возняк Анастасія Романівна – народилася 9 грудня 1998 року у місті Львові. Брала участь у чемпіонатах світу, починаючи з Чемпіонату світу з художньої гімнастики 2014 року. На Перших Європейських іграх 2015 року в Баку вона виборола срібну медаль у групових вправах зі стрічками та бронзову медаль у групових вправах з булавами та обручами. Учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро — 7 місце у груповому багатоборстві.

Інші новини

ukУкраїнська