Львівщина відзначила своїх найкращих спортсменів (ВІДЕО)

25/10/2017

25 жовтня 2017 року у дзеркальній залі Національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької за чисельної участі представників спортивного активу Львівщини, журналістів ЗМІ, керівників й членів виконкому відділення та колегії управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації відзначено найкращих спортсменів області та їх тренерів за підсумками трьох місяців 2017 року. Участь у святковому дійстві взяла й представниця НОК України, фіналіст Олімпійських ігор в Пекіні, майстер спорту міжнародного класу, з художньої гімнастики Віра Передерій.

Нагороди відділення НОК України у Львівській області, спеціально підготовані іменні поштові марки та цінні подарунки отримали:

– найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня 2017 року каратист Станіслав Горуна – переможець Х Всесвітніх Ігор (Вроцлав), тренер Антон Нікулін;

– найкращий спортсмен Львівщини за підсумками серпня 2017року – борчиня Юлія Ткач – срібний призер чемпіонату світу (Париж), тренер Олексій Ткач, Юрій Копитко;

– найкращий спортсмен Львівщини за підсумками липня 2017 року – триатлоністка Софія Прийма – переможниця юніорського етапу Кубку Європи (Тулча), тренери Сергій Прийма, Юрій Сорохан.

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, яка також взяла участь в урочистостях, привітала переможців і побажала нових звершень: “Ви довели усьому світу, що ви найкращі, ми гордимося вами і бажаємо нових перемог”.

“Дуже приємно представляти Львівську область, наше місто має cлавні спортивні традиції, разом ми велика сила і тільки разом здобудемо нові медалі”, – поділилась враженнями під час нагородження Юлія Ткач, борчиня, срібний призер чемпіонату світу 2017 року. А переможець Х Всесвітніх Ігор з карате Станіслав Горуна розповів, що головною мотивацією у спорті є підтримка колег і друзів. «Рухатись вперед надихає визнання з боку моїх товаришів, тренера, людей, які дотичні до спорту і вболівають за українську команду”, – зазначив Станіслав Горуна.

Святковий настрій під час спортивного свята усім присутнім створив виступ квартету Toccata Nuovo – лауреата Всеукраїнського конкурсу.Інші новини

ukУкраїнська