Найкращі спортсмени Львівщини за підсумками липня отримали свої нагороди

26/08/2019

У п’ятницю, 23 серпня, у торгово-розважальному центрі «Victoria Gardens», що на вулиці Кульпарківська, 226 «А» було людно. Хтось поспішав за покупками, інші проводили урочистий спортивний захід (відзначення кращих спортсменів Львівщини за підсумками місяця липня 2019 року). Однак, коли пролунав національний, а за ним і олімпійський Гімн стало зрозумілим, що у патріотичному Львові немає байдужих людей до спорту.

Приємною несподіванкою для присутніх став вихід «на люди» дітей з національними прапорцями у руках, спустившись ескалатором, малеча влилась у святковий вир сцени. Юні митці – вихованці фольклорно-вокального ансамблю «Джерело» (керівник Неоніла Грищенюк) своєю співочою програмою захопили публіку, яка радісно підспівувала артистам.

Після привітання і вступного слова голови Відділення Національного Олімпійського комітету України у Львівській області та ведучого дійства Юрія Турянського сцена ожила бадьорістю та емоційністю. Розпочато офіційну програму свята.

Вітаю вас, друзі, з Днем Державного Прапора України. Адже наш, український стяг, завдяки перемогам наших спортсменів, часто майорить на найважливіших континентальних і світових аренах і стадіонах. Український прапор це – символ наших перемог!, – розпочав промову пан Турянський.

Дорогі члени Олімпійської ради Львівщини! Шановні представники влади, наші уславлені олімпійці, львів’яни та гості міста, аматори та шанувальники спорту й усі присутні. За погодженням з адміністрацією ТРЦ Victoria Gardens, ми тут вперше проводимо такий поважний спортивний захід. У цей символічний для нашої держави день, ми провели засідання виконкому. Нинішній рік є роком 125-ліття заснування Міжнародного Олімпійського комітету, – наголосив ведучий.

Отож, оприлюднено прізвища найкращих спортсменів Львівщини за підсумками липня. Титул найкращого спортсмена отримали одразу два спортовці. Обидва є представниками стрільби із лука. Це – Сергій Макаревич та випускник Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Георгій Іваницький. Такого визнання вони здобули завдяки спільному успіху на четвертому етапі Кубка світу-2019 зі стрільби з лука, що завершився 7-го липня в Берліні. Подяк заслужили і наставники спортсменів Заслужені тренери України Тетяна Образцова, Василь Ткачек та Любов Юсько.

Спортовців почергово змінювали молоді артисти. Особливо сподобалися дівчата з «Джерела». Виступаючі у національних костюмах приємно вразили публіку українськими піснями. З неприхованою радістю сприйняли цей виступ карпатські ветерани: Богдан Грещак, Ростислав Поточняк, Ігор Кульчицький і Геннадій Лихачов. Адже рівно 50 років тому вони, молоді та завзяті, на московському стадіоні, під звуки невмирущої «Черемшини», завдали поразки футболістам ростовського СКА і привезли у місто Лева другий за престижністю радянський трофей – Кубок СРСР. Також ці заслужені футболісти отримали Подяки від секретаря Львівської міської ради Анатолія Забарила.

Кандидату педагогічних наук, доценту, президенту обласної федерації стрільби з лука, члену виконкому відділення НОК України у Львівській області та Олімпійської ради відділення, Олександру Калініченку присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України». Сталося це 15.07.2019, наказ 3609, за підписом І.Жданова. Посвідчення № 486. Відповідний документ винуватцю торжества вручив патріарх львівського спорту та один із засновників НОК України Мирослав Герцик.

Ніхто не шкодував оплесків на адресу старійшини львівського лучного спорту. У свою чергу, пан Калініченко красно подякував присутнім за таку важливу нагороду і запевнив надалі сумлінно служити на користь львівському та українському спорту.

Відзначено і нагороджено кращого спортсмена Львівщини, за підтримки НОК України, на XV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Баку члена команди Львівської області, а також національної команди України Георгія Лукашева (плавання, у фінальному запливі на дистанції 200 метрів батерфляєм посів 4 місце і показав результат – 2:02.44. Це його рекорд!). Георгій – Майстер спорту України і ним пишається уся Львівщина.

Президент обласної федерації плавання Андріан Гутник вручив нагороди і подарунки Лукашеву, його тренерам Андрію Шиманському і Андрію Копитчаку.

За перебігом урочистої церемонії представлено почесних гостей олімпійського дійства, компанії-партнерів відділення, депутатський корпус, представників церкви і олімпійців – гордість спортивної Львівщини та України: Оксану Юринець, Валерія Савіна, Миколи Смірнова, Андрія Стадніка, Дмитра Грачова, Костянтина Школьного, Катерину Палеху, Вероніку Марченко, Маркіяна Івашко, Вікторію Ленишин, Віру Передерій, Романа Бондарука, Олега Жеребецького, Андрія Котельника, Оксану Вацебу, Юрія Майбороду.

Відбулося і вручення подяк ансамблю «Dream&Drum» – представник Світлана Карпович. Це активний учасник Олімпійського дня-2019. У свою чергу дівчата не залишились у боргу і дали публіці шикарний артистичний виступ.

Слова вдячності лунали на адреси партнерів НОК України у Львівській області: туристичній компанії Трайдент – керівник маркетингу Анастасія Мала.

Були солодкі дарунки від Концерну «Хлібпром» та кондитерської «Вероніка», – відомий підприємець, ресторатор Андрій Іонов.

Представник компанії «Наливок зі Львова» Ксюша Соколова не залишила без сувенірів наставників та тренерів львівських чемпіонів.

Почесні відзнаки, подарункові та грошові сертифікати також знайшли своїх володарів (спортсменів та тренерів).

На знак Подяки та подальшої плідної співпраці відзнаки відділення НОК України у Львівській області отримали й друзі львівського спорту.

Завершення робочого дня, а одночасно розважального вечора завершилось спільним фото на згадку…

Олександр ПАУК

Інші новини

ukУкраїнська