У Львові нагородять найкращого спортсмена і тренерів, а також уславлених хокеїстів

23/09/2019

Вже завтра, 24 вересня, о 15:00 год. в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського відбудеться нагородження найкращого спортсмена місяця за підсумками серпня Заслуженого майстра спорту з сучасного п’ятиборства Андрія Федечка, а також його тренерів (найкращих тренерів місяця) – Володимира Софієнка, Олега Фіалковича та Віталія Тарнакіна.

Андрій Федечко (разом із дніпрянином Владиславом Ридванським) на початку серпня здобув «срібло» в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, який відбувся у британському місті Бат. Саме завдяки цьому результату представник Збройних сил України, вдруге став лауреатом номінації Відділення НОК України у Львівській області «Найкращий спортсмен місяця». Вперше Андрія визнали найкращим в області понад чотири роки тому – за підсумками липня 2015 року.

Андрій Федечко: «Ще достатньо часу і варіантів, як здобути олімпійську ліцензію»

Також в рамках заходу відбудеться церемонія вручення Почесної відзнаки ім. Івана Боберського уславленим канадським хокеїстам українського походження, одним з найяскравіших зірок в історії північноамериканської Національної хокейної ліги – братам Вейну Джозефу та Дейву-Майклу Бабичам.

Інші новини

ukУкраїнська