Андрій Федечко отримав відзнаки найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного серпня–2019

24/09/2019

24 вересня 2019 року в актовій залі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського під час спільного засідання Вченої ради університету та Олімпійської ради Львівщини відбулася церемонія відзначення найкращого спортсмена Львівщини за підсумками спортивного серпня. Її традиційно проводить відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області. Цього разу найкращим спортсменом виявився член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства представник Збройних Сил України, ЗМС Андрій Федечко. А відтак його тренери: Заслужені тренери України Володимир Софієнко, Олег Фіалкович, а також Віталій Тарнакін й відсутній на церемонії киянин Дмитро Кірпулянський визнані найкращими тренерами місяця.

Варто нагадати, що львів’янин Андрій Федечко разом із дніпрянином Владиславом Ридванським на початку серпня здобули «срібло» в естафеті на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, який відбувся у британському місті Бат. Українці фінішували другими, набравши 1489 очок. Перше місце вибороли господарі турніру британці Олівер Маррей і Майлз Пілладж, а третіми виявилися угорці Ріхард Беречкі та Іштван Малиц. Саме завдяки цьому результату Андрій Федечко вдруге став лауреатом номінації відділення НОК України у Львівській області «Найкращий спортсмен місяця». Вперше Андрія визнали найкращим в області понад чотири роки тому – за підсумками липня 2015 року.

Захід відбувся в рамках Європейського тижня спорту, ініційованого Європейською Комісією й підтриманого НОК України на спонуку людей бути спортивними та активними та за участю численних високоповажних гостей, в т.ч. зарубіжних.

Зокрема до нагородження найкращого спортсмена та тренерів Львівщини, окрім представників компаній партнерів відділення «Хлібпром», «Новодім», «Скриня», «Наливки зі Львова», «Вероніка», туристичної компанії Трайдент, долучилися: народний депутат України 8 та 9-го скликань Микола Величкович, народна депутатка України 8-го скликання Оксана Юринець, Почесна консул Канади у Львові, Голова Світової координаційної виховно-освітньої ради Світового конгресу українців Оксана Винницька-Юсипович; віце-президент Конгресу Українців Канади, член комісії НОК України «Закордонне українство», відповідальна за проведення Invictus Games-2017 з канадської сторони, провідна фізичний терапевт Канади Рената Роман (Торонто); англійський бізнесмен українського походження, меценат, один із спонсорів Національної олімпійської збірної України на 26 Літніх Олімпійських іграх в Атланті Ґері Боумен (Роман Оленич); Уповноважений представник громадської організації «Канадійські Друзі хокею в Україні (CFHU)», активний громадський діяч української громади Канади Нестор Будик (Вінніпег), а також уславлені канадські гокеїсти українського походження, одні з найяскравіших зірок в історії північноамериканської Національної хокейної ліги – брати Вейн та Дейв Бабичі. Останнім було вручено Почесні відзнаки ім. Івана Боберського.

Під час цієї церемонії цінний подарунок від НОК України з нагоди дня народження отримав заступник голови відділення НОК України у Львівській області, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Роман Хімяк.

Після завершення церемонії та спільного фото усі учасники олімпійського дійства ще довго не розходилися: випала чудова нагода поспілкуватися для усього спортивного активу Львівщини!

Інші новини

ukУкраїнська