Софія Прийма: «На Всесвітніх пляжних іграх в Досі намагатимуся показати якнайкращий результат»

05/10/2019

Вже за тиждень, 12 жовтня, в Досі (Катар) розпочнуться перші в історії Всесвітні пляжні ігри (триватимуть до 16 жовтня). В них візьмуть участь понад 1360 спортсменів, серед яких будуть і 33 українці. Єдиною представницею Львівщини на престижному спортивному форумі буде 21-річна львів’янка, майстер спорту міжнародного класу з триатлону Софія Прийма. В Досі вона змагатиметься в акватлоні (плавання і біг).

– Ще триває підготовка до змагань, тренуюсь я у Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України, – поділилася останніми новинами з сайтом відділення НОК України у Львівській області Софія Прийма. – Дещо змінений тренувальний план з врахуванням специфіки старту, тобто більше звертаємо увагу на два види: плавання і біг, а не на три, як у основний літній змагальний період. Температурні умови в Катарі набагато вищі, ніж зараз у Львові (вдень +39, вночі +29), тому змагатись буде важко. Але, як і на будь-яких змаганнях, я буду намагатись показати якнайкращий свій результат. Буду докладати максимум зусиль для того щоб показати достойний результат.

Загалом українці виступатимуть у 7 видах спорту та 8 дисциплінах: плаванні, баскетболі 3х3, пляжному футболі, спортивному скелелазінні, акватлоні, воднолижному спорті (стрибки на водних лижах та вейкбординг) та пляжній боротьбі.

Поіменний список збірної України у Досі-2019 тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Софія Прийма: «Метрів за 100 до фінішу діти подарували квіти. Це так зворушливо!»

Інші новини

ukУкраїнська