Ангеліна Лисак стала переможницею Міжнародного турніру Matteo Pellicone 2020 в Італії

17/01/2020

В Римі (Італія) триває Міжнародний рейтинговий турнір Matteo Pellicone 2020 з вільної, греко-римської та жіночої боротьби. Сьогодні боролися львів’янки Оксана Лівач, Соломія Винник, Ангеліна Лисак і Оксана Кухта.

Найкраще з наших виступила вихованка соснівської школи боротьби Ангеліна Лисак (до 59 кг), яка впевнено виграла всі три сутички – у німкені (10:0), білоруски (4:0) та єгиптянки (туше) – і здобула перше місце.

У вазі до 50 кг “бронзу” виборола Оксана Лівач. У першій же сутичці вона поступилася дворазовій призерці чемпіонатів Європи (2016, 2017), учасниці Олімпійських ігор 2016 року Емілії Аліні Вуч (3:9). Та пробилася до фіналу і дала шанс Оксані позмагатися у втішних сутичках, чим львівська борчиня і скористалася. Спершу перемогла білоруску Ксенію Станкевіч (8:0), а у “бронзовому фіналі” американку Вітні Кондер (10:2).

У категорії до 65 кг заявилися лише три учасниці. Друге місце виборола Оксана Кухта, яка перемогла представницю Китайського Тайбею і програла росіянці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Ткач здобула “бронзу” на Міжнародному турнірі Matteo Pellicone 2020 в Італії: у “бронзовому фіналі” перемогла свою головну конкурентку

У вазі до 55 кг змагалося чотири учасниці і за межами трійки залишилася молода львівська борчиня Соломія Винник, як програла всі три сутички, зокрема, останню, уродженці Трускавця, а нині представниці Донеччини Ірині Гусяк.

Додамо, що жіноча збірна України стала першою в командному заліку на турнірі Matteo Pellicone 2020.

Інші новини

ukУкраїнська