У Львівській опері відзначать найкращих спортсменів Львівщини 2019 року і двох місяців 2020 року

03/03/2020

В четвер, 5 березня, в Дзеркальній залі Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбудеться перша цьогоріч урочиста церемонія відділення НОК України у Львівській області з відзначення найкращих спортсменів Львівщини.

Цього разу нагороди отримають:

найкращий спортсмен Львівщини за підсумками 2019 року за версією відділення НОК України у Львівській області Павло Коростильов (кульова стрільба);

найкраща спортсменка Львівщини за підсумками 2019 року за версією відділення НОК України у Львівській області Олена Старікова (велоспорт).

Будуть нагороджені також найкращі спортсмени Львівщини за підсумками останніх трьох місяців:

найкраща спортсменка Львівщини за підсумками грудня 2019 року Галина Мельник (карате);

найкраща спортсменка Львівщини за підсумками січня 2020 року Ангеліна Лисак (жіноча боротьба);

найкраща спортсменка Львівщини за підсумками лютого 2020 року Юлія Ткач (жіноча боротьба).

За традицією нагороди отримають і особисті тренери зазначених спортсменів: Сергій Коростильов, Олександр Камінський, Євген Болібрух, Антон Нікулін, Орест Скобельський, Андрій Кушнір, Олександр Ткач і Юрій Копитко.

Окрім того, на урочистій зустрічі олімпійської родини Львівщини буде відзначено юних спортсменів – учасників ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, які представляли Львівщину у санному спорті і гірськолижному спорті, а також проведено деякі інші відзначення, зокрема, ветеранів львівського спорту.

Захід розпочнеться 5 березня об 11.00 год. в Дзеркальній залі Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Інші новини

ukУкраїнська