Каноїст Віталій Вергелес – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками вересня-2020

07/10/2020

Цими днями виконком відділення НОК України у Львівській області одноголосно визначив найкращим спортсменом Львівщини досвідченого весляра Віталія Вергелеса, який повернувся з Кубка світу із бронзовою медаллю.
Варто зауважити, що Кубок світу з веслування н байдарках і каное, що відбувся в Угорщині – це єдиний цьогоріч старт для світової веслувальної еліти, що й надало цим змаганням особливого статусу.

У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами (мікст) на дистанції 500 метрів бронзовими призерами світового Кубка виявилася українська пара у складі львів’янина Віталія Вергелеса та Анастасії Четверікової з Херсонщини.
Загалом національна збірна команда України під орудою Юрія Чебана виборола на Кубку світу, який тривав в угорському місті Сегеді з 25 до 27 вересня 2020 року, 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові).

Зазначимо, що вихованець тренерів Романа Бундза та Андрія Маслюка у 2020 році вдруге визнається лауреатом окремого місяця на Львівщині. Зокрема у липні ц.р. після декількамісячної корона-паузи, члени виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області у традиційному голосуванні відзначили блискучі успіхи Віталія Вергелеса на головних національних змагання року – особистому Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное пам’яті В’ячеслава Сорокіна у м. Дніпрі. Один з кращих веслярів України та Львівщини здобув 5 медалей та право змагатися у складі національної збірної на світовій арені. У Дніпрі МСМК Віталій Вергелес переміг у перегонах на каное-двійці на 500 м, каное-четвірці на 200 і 500 м, став срібним призером у каное-двійці на 200 і 1000 м.

Щиро вітаємо спортсмена та його тренерів із успішним виступом на змаганнях такого рівня та з високим визнанням олімпійської спільноти Львівщини!

Найближчим часом відбудеться вшанування лауреата спортивного вересня, про що буде повідомлено додатково.

Довідково:
Вергелес Віталій Вікторович, народився у м.Львові 15 листопада 1989 року. Член національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное. Майстер спорту України міжнародного класу з веслування. Призер чемпіонатів світу і Європи.

Вихованець спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Веслярик», Львівського училища фізичної культури (випуск 2007 р.) та Львівської ШВСМ. В різні роки представляв ФСТ «Колос» – ФСТ «Динамо».
Випускник НУ «Львівська Політехніка».

Працював із тренерами: Заслужені тренери України: Роман Степанович Бундз, Володимир Іванович Дець, Михайло Степанович Поцюрко, тренер Богдан Володимирович Сав’як.

Нагороджений Орденом «За заслуги» III ст. (25 липня 2013) – за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані.

Інші новини

ukУкраїнська