Найкращим спортсменом Львівщини на підсумками лютого 2021 року визнано санкаря Антона Дукача

02/03/2021

Цими днями члени виконкому відділення НОК України у Львівській області визначили найкращого спортсмена Львівщини за підсумками найкоротшого місяця 2021 року. Ним виявився один з кращих санкарів Львівщини та України 25-річний львів’янин Антон Дукач. Посівши високе 8місце у фінальному 9-му етапі Кубка націй з санного спорту на природній санно-бобслейній трасі в швейцарському Санкт-Моріці (5-7 лютого 2021 року), Антон Дукач здобув срібну медаль у загальному підсумковому заліку Кубка націй сезону 2020/2021 років.

Саме в столиці V зимових Олімпійських ігор-1948, Міжнародна федерація санного спорту (FIL) відзначила лауреатів змагального сезону, серед яких і львівський армійський спортсмен Антон Дукач (тренери – Володимир Вахрушев, Іван Баїк, Тарас Гарцула). Набравши за підсумками усіх етапів Кубка націй 389 очок, Антон Дукач у загальному рейтингу опинився на другому місці, поступившись латвійцю Гінтсу Берзінсу (489 очок) та випередивши представника Польщі Матеуша Соховича (387 очок). Варто зазначити, що санкар з Латвії достроково забезпечив собі загальну перемогу ще на попередньому етапі в Інсбруку. А от результат львів’янина на Кубку Націй виявився найкращим в історії санного спорту сучасної України. Раніше українці посідали треті місця на подіумі цього турніру в двійках. Таким чином, Антон Дукач став також першим, хто на Кубку націй фінішував у топ-3 у одноосібних санках серед чоловіків.

Кубок націй з санного спорту – це турнір для спортсменів, які не здобули пряму перепустку на Кубок світу. За день до самого Кубка світу відбуваються змагання, за результатами яких найкращих санкарів добирають на головний світовий турнір.

Зауважимо , що Антон Дукач був визнаний найкращим спортсменом Львівщини за підсумками грудня 2020 року як володар срібної медалі четвертого етапу Кубка націй та за 20-е місце в змаганнях Кубку світу сезону 2020-2021 років (Вінтерберг, Німеччина).

А вже нині Олімпійська родина Львівщини вітає Антона Дукача та його тренерів як лауреатів лютого!

Незабаром відбудеться урочиста церемонія нагородження, про що буде повідомлено додатково.

Довідково.
Дукач Антон Олегович, народився 30 липня 1995 року у м.Львові, випускник Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології НУ «Львівська Політехніка». Майстер спорту України з санного спорту, член національної збірної команди України з санного спорту. Учасник Юнацьких зимових Олімпійських Ігор 2012 року в Інсбруку, де посів 4 місце й був прапороносцем збірної. Учасник зимових Олімпійських Ігор 2018 року у місті Пхьончхан (Південна Корея).

Інші новини

ukУкраїнська