#OlympicLab у дитячому таборі на Львівщині!

13/08/2021

Днями до дитячого табору «Росинка», що у селі Зіболки на Львівщині, завітали представники Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області і саме тут реалізували всеукраїнський освітній проєкт Національного олімпійського комітету #OlympicLab за екологічним модулем.
Учасниками заходу стали майже сотня дітей, які відпочивають у дитячому таборі, а також директор табору «Росинка» Лука Павлюк разом з вихователями, член національних збірних команд України з двох видів спорту: хокею на льоду та регбі-7, Наталія Козачук; голова Відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський; голова обласного осередку Олімпійської академії України Оксана Вацеба; перший заступник регіонального олімпійського осередку, Юрій Майборода; виконавчий директор Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Андрій Якимів; виконавчий директор Відділення НОК України у Львівській області Василина Чіх; провідний професіонал Львівського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» Павло Лесько; начальник відділу культури, молоді та спорту Жовківщини Остап Голінка.
Спершу серед пишного соснового лісу разом із дітьми обговорили ті екологічні проблеми, які стосуються саме їхнього регіону. Відтак, визначили, що найбільш поширеною проблемою є сміття. Саме тому дітям було презентовано міні-лекцію про те, як правильно сортувати сміття, які бувають види відходів, який продукт не належить до жодного із видів сміття та що взагалі робити із тим, щоб підтримувати чистоту довкілля та дбати про навколишнє середовище.
Згодом 5 загонів презентували свої плакати на екологічну тематику, які вони підготували напередодні разом із вихователями. Діти вклали багато фантазії у свої малюнки та обґрунтовували, чому зображували саме те чи інше на своїх витворах.
Опісля цього, Наталія Козачук провела олімпійську вікторину, у якій були питання переважно про Олімпійські ігри у Токіо, які нещодавно завершились. Перевіривши свої знання, діти були у захваті від тих подарунків, які підготували для них у Відділенні НОК України у Львівській області. Наприкінці заходу зробили на пам’ять спільне фото.


 

 

ukУкраїнська