У Львові відродили жіночий ватерпольний клуб “Динамо-Амазонки”

09/02/2022

Нарешті у Львові побільшало команд із водного поло! Нещодавно в місті відродили жіночий клуб “Динамо-“Амазонки”, який уже представляє наше місто у Вищій лізі України (єдина жіноча ліга в Україні). Головний тренер команди – Євген Скиба, старший тренер відділення водного поло КДЮСШ імені Юрія Кутенка, він же багаторічний гравець львівського ватерпольного «Динамо». До слова, сьогодні в КДЮСШ імені Юрія Кутенка успішно функціонує секція жіночого водного поло. Помічником головного тренера буде Олександр Булатов. Свого часу саме цей фахівець тренував львівських «амазонок», вигрававши з дівчатами бронзові медалі чемпіонату України.

Відверто кажучи, відродити жіноче водно поло у Львові я хотів давно, однак цей момент значно пришвидшився після зустрічі з теперішнім президентом Федерації водного поло України Олександром Свіщовим.

Сьогодні в нашій команді є львів’янки, дівчата з інших міст, які навчаються у Львові: з Одеси, Києва і Дніпра. Наше завдання в дебютному сезоні – ознайомитися з лігою й потрапити до трійки кращих команд за підсумками чемпіонату. “Амазонки” входять в структуру ватерпольного клубу «Динамо й офіційно були відкриті ще влітку минулого року», – каже Євген Скиба.

“Динамо-Амазонки” вже стартували у 1-му турі чемпіонату Вищої ліги, здобувши перші залікові пункти. Після поразки в стартовому матчі від збірної Харківської області (4:19), львів’янки перемогли збірну Донецької області – 8:5 та ДНУ «Дніпро» – 14:6. На 1-му турі львів’янки зіграють ще один матч зі збірною Києва.

Джерело – Управління спорту Львова

 

ukУкраїнська