З нагоди Зимової Оліміпади-2022 – дитячі змагання в Новояворівську!

05/02/2022

Цими днями, коли повсюдно в Україні відбуваються церемонії за програмою Всеукраїнської акції «Свято олімпійського прапору», масове дитяче біатлонне свято відбулося в знаному осередку розвитку цього зимового олімпійського спорту на Львівщині – місті Новояворівську.

За участю майже півсотні юних спортсменів, тренерів місцевої дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар» та ветеранів біатлону Львівщини відбулося урочисте підняття Олімпійського прапору. Право підняти Олімпійське знамено було надано майстру спорту України з біатлону новояворівчанину Володимиру Глинському та кращим учням спортивної школи.

А відтак спортсмени початківці різних вікових груп визначали найспритніших у лижних перегонах. Кращі з кращих юнаків та дівчат отримали нагороди з рук директора спортивної школи Федора Кожушка та піднялися на свої перші подіуми за результатами відкритої першості ДЮСШ «Янтар». Більшість з них мріють досягти успіхів, які вже мають старші за віком вихованці школи – сестри Юлія та Олена Городні, Вероніка-Рома Шевчик, Вікторія Ясенич та інші провідні біатлоністи Новояворівська!

Інші новини

ukУкраїнська