Львівські легкоатлети тренуватимуться в Ізраїлі

03/04/2022

Львівські легкоатлети, спортсмени клубу «Висота» матимуть можливість тренуватися у столиці Ізраїлю на базі місцевого національного олімпійського комітету. Про поїздку спортсменів до Тель-Авіва повідомив президент СК «Висота» Валерій Лебедюк.

“Таким зборам нашим спортсменам посприяла федерація легкої атлетики України, а також особисті контакти Олексія Сердюченка, який сьогодні виконує обов’язки державного тренера України з легкої атлетики, – каже Валерій Лебедюк. – До Ізраїлю поїхали сім легкоатлетів (з них три «висотники» зі Львова, а саме Ілона Заскалько (на фото, 1998 рік народження), Марія Алєйнікова (2003 рік народження) та Олександр Кравчук (2004 рік народження).

Олександр Кравчук є рідним братом нашого стрибуна Вадима Кравчука, який сьогодні перебуває у лавах ЗСУ і захищає територіальну цілісність нашої держави. Також поїхали спортсмени з Києва – багатоборки Юлія Лобан, Дарія Слобода, а також Тетяна Пташкіна (потрійний стрибок) та Вероніка Крамаренко (стрибки у висоту, Запоріжжя). Тренери – Мирослава Скалоцька (Львів) та Олена Ступаченко (Київ).

Марія Алєйнікова в Ізраїлі буде готуватися до чемпіонату світу серед юніорів, на який уже виконала норматив (182 см). Чемпіонат світу серед юніорів заплановано провести у Колумбії у липні  2022 року.

В Ізраїлі наші спортсмени зможуть перебувати до двох місяців, однак ми дуже сподіваємося, що ситуація в Україні стабілізується і всі додому зможуть повернутися значно швидше», – сказав Валерій Лебедюк.

Джерело – Управління спорту Львова.

ukУкраїнська