Віталій Вергелес та Анастасія Горлова здобули 2 золота й срібло в Мілані

03/05/2022

З 30 квітня до 1 травня в Мілані (Італія) відбуваються Міжнародні змагання з веслування на байдарках і каное, в яких беруть участь українські (і, зокрема, львівські) спортсмени. Вчора львів’яни вибороли дві золоті та одну срібну медалі.

Віталій Вергелес в парі з Андрієм Рибачком (Волинь) у каное-двійці став дворазовим переможцем змагань – на дистанціях 200 м і 1000 м. А Анастасія Горлова разом із Людмилою Кукліновською (Полтавщина) стала срібною призеркою у байдарці-двійці на дистанції 200 м. Відзначимо також четверте місце Василя Смілки з Олександром Зайцевим (Херсонщина) у змаганні байдарок-двійок на дистанції 200 м.

“Ми безмежно вдячні італійцям за запрошення, та такий теплий прийом нашої команди, – написала в соцмережі Анастасія Горлова. – Дівчата, що посіли призові місця розказали нам, що підтримують Україну та навіть поселили в своїх домівках біженців. За лаштунками подіуму усі плакали та обіймались. Всі бажають щоб війна скінчилась якнайшвидше! #STOPWAR“.

Додамо, що 19-21 квітня в румунському місті Снагов пройшли контрольно-кваліфікаційні тренування, за результатами яких відібралися спортсмени до складу національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное для участі в І-му (20-22 травня в чеському Рачіце) і ІІ-му (26-29 травня в польському Познані) етапах Кубка світу. Успішно пройшли кваліфікацію троє веслувальників Львівщини – Анастасія Горлова, Віталій Вергелес і Тарас Мазовський. Тренерська рада збірної також затвердила Романа Бундза на посаді старшого тренера.