Анастасія Горлова і Віталій Вергелес – треті у фіналах В на етапі Кубка світу в Чехії

23/05/2022

В чеському Рачіце триває етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Сьогодні, 21 травня, у ранковій сесії відбулися два фінали В, у яких виступили львівські спортсмени. І обоє посіли треті місця.

Першою стартувала Анастасія Горлова у байдарці-четвірці разом з Діаною Танько, Наталією Докієнко та Людмилою Кукліновською на дистанції 500 м. Наші дівчата стали третіми, поступившись француженкам і представницям Данії.

А у змаганні в каное-двійці на дистанції 500 м Віталій Вергелес разом із Андрієм Рибачком також посіли третє місце, програвши полякам і французам.

Ще один львівський веслувальник Тарас Мазовський разом із Даниїлом Харечком завершили змагання у каное-двійці на дистанції 500 м на стадії півфіналу.