На участь у ХХХ Іграх Олімпіади в Лондоні 2012 року готується 51 представник Львівщини.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін затвердили на 2011 рік персональний склад спортсменів-кандидатів на участь у ХХХ Іграх Олімпіади в Лондоні. 2011 рік є вкрай важливим для представників літніх олімпійських видів спорту, оскільки переважна більшість ліцензій буде виборюватися на офіційних міжнародних змаганнях саме цьогоріч.

Всього у списку – прізвища 665 спортсменів-кандидатів, у т.ч. 108 українських атлетів віднесено до представників елітної групи.

У цьому переліку є також і 51 представник Львівщини, серед яких до елітної групи спортсменів України належать 8 осіб: Олександр Петрів (кульова стрільба), Катерина Палеха, Маркіян Івашко (стрільба злука), Олександр Усик (бокс), Ігор Шимечко (важка атлетика), Олександра Когут, Андрій Стаднік (вільна боротьба), Яна Шемякіна (фехтування).

Загалом львів’яни представлені в 12 видах спорту, зокрема, у таких: кульова стрільба, легка атлетика, стрільба з лука, бокс, важка атлетика, дзюдо, художня гімнастика, боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, фехтування, теніс настільний, футбол.

olimp_xxx_2012_lviv.doc

ukУкраїнська