У Львові завершується один із юнацьких стартів зі стрибків у воду

09/07/2021

Упродовж 5-9 липня Львів приймав чемпіонат України зі стрибків у воду серед юнаків та дівчат вікової групи «D». За медалі національної першості змагалися у відкритому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-А) молодші юнаки та дівчата віком 10-11 років. Дівчата та хлопці стартували у різних дисциплінах, зокрема у трамплінах на 1 і 3 м та вишці. Своєю збірною була представлена і Львівщина у кількості 4-ох спортсменів.
«Маєте змогу спостерігати за змаганнями дітей 2010 р. н. та молодших», − спеціально для Відділення НОК України у Львівській області розповідає Сакович Сергій, тренер, представник ШВСМ із Луганська. – «Стартували тут 30 хлопців та 25 дівчаток зі всієї України. Безпосередньо із Луганська ми привезли 6 дітей, але всі наші діти тренуються у Києві, тому ми приїхали великою київською делегацією. На трампліні 1 м якраз перше місце посіла дівчинка з Києва, а другою була луганчанка. На трампліні 1 м серед хлопців виграв представник Луганщини, а другим був киянин.
Можу сказати, що змагання для дітей – дуже хороші», − продовжує Сергій Сакович. – «Такі старти – це добра популяризація цього виду спорту. Стрибки у воду – насправді досить серйозний вид. Він дуже координаційний, потребує багато роботи та зусиль. Тут діти ще маленькі, хтось пробує якусь складну програму. В когось все виходить, в когось не виходить, але завжди є чемпіони і переможців, як-то кажуть, не судять. Для дітей – це велике свято і будь-яка медаль на таких чемпіонатах – це велика честь». Також він зазначив, що команди задоволені тим, як їх зустріли та поселили, а деякі технічні організаційні проблеми на хід самих змагань не вплинули.
Отож варто зазначити, що відразу після завершення юнацького чемпіонату України, за підтримки Львівської обласної федерації стрибків у воду, відбудеться відкритий Кубок СКА зі стрибків у воду серед юнаків та дівчат вікових груп «Е», «D», «С». Упродовж 10-13 липня 2021 року львів’яни та гості міста зможуть побачити найближчий резерв національної збірної, адже безкомпромісну боротьбу за нагороди поведуть старші (вік 12-13 років), молодші (вік 10-11 років) юнаки та дівчата, а також діти віком 9 років і молодші.
Вхід вільний!

ukУкраїнська