Сьогодні “Галичанка” вирушає на Фарерські острови

17/02/2022
Сьогодні, 17-го лютого, львівський гандбольний клуб “Галичанка” вилітає на Фарерські острови, щоб зіграти другий матч чвертьфіналу Єврокубка. Нагадаємо, що перший поєднок протистояння, на жаль, не відбувся через відмову суперниць прибути до Львова. Команда не прилетіла до України за вказівкою свого уряду у зв’язку із загальною ситуацією навколо можливого збройного конфлікту на території нашої держави.
Відзначимо, що дорога до Фарерських островів – не з простих. О 21:25 – команда вилітає до Стамбулу, де її очікує 8 годин ночівлі в аеропорту. Згодом зранку – виліт до Копенгагену, знову 8 годин очікування в аеропорту, і аж тоді – переліт до місця призначення. «Галичанка» вимушена добиратися аж до Фарер попри те, що львівський клуб пропонував супернику зіграти 2 матчі в Копенгагені, однак “галичанки” отримали відмову.
 Головний тренер Віталій Андронов прокоментував ситуації: «Їдемо поки що на одну гру до Фарер. Запропонували супернику зіграти 2 гри в Копенгагені, але отримали відповідь, що вони витратили дуже багато коштів і не можуть прилетіти. Тому ми погодилися на одну гру, планову, на Фарерських островах. А що з першою грою, яка мала відбутися у Львові, ще будемо вирішувати, і як воно буде, чесно кажучи, не зрозуміло.
Але якщо все будуть вирішувати лише з одного матчу, не бачу тут ніякого спортивного принципу!
Команда сприйняла це, сподіваюся, як і я – від цього ми стаємо лише по спортивному злішими й налаштованими на бій».
А що ж чекати від “H71” власне на гандбольному майданчику? Продовжує Віталій Андронов:«Фарерський гандбол інший, незручний для нас. Подивилися їхні ігри, команда молода, але дуже грамотна. Знає, що робити у всіх ситуаціях (більшість, меншість), добре грає в нападі. Також гравчині є й індивідуально сильними. Команда дуже небезпечна, має бути цікаве протистояння. Гра прогнозується складною, ще й враховуючи важке добирання».
Матч проти фарерських суперниць має відбутися у місті Торсгавн у неділю, 20-го лютого.

Інші новини

ukУкраїнська