Гандбол – школярам Львівщини

11/06/2022

На Львівщині стартував унікальний спортивний проєкт – гандбол у кожну школу. Грі у гандбол наразі навчають вчителів фізичної культури, відтак передаватимуть знання й школярам. Такого масового навчання гандболу на Львівщині ще не було.

Захід ініціювали Львівська обласна федерація гандболу та її президент Роман Федишин разом з ексгравцями львівської команди з гандболу – СКА – Віктором Батялом та Андрієм Хім’яком.

Проєкт передбачає кілька етапів, у тому числі й майстер-класи від гравчинь львівської «Галичанки» – найтитулованішої команди українського гандболу. Перший етап вже завершено. У його межах Віктор Батяла та Андрій Хім’як передавали ази гандболу вчителям фізичної культури. Тренери побували у школах всіх районів Львова.

«Провели шість навчань – для кожного району окремо», – розповідає Віктор Батяла, який також є консультантом з фізичної культури Центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львова. – «Львів славиться своїми дорослими гандбольними клубами – жіночим – «Галичанка» і чоловічим СКА Львів, які виступають у чемпіонаті України найвищого рівня – у Суперлізі. Хороший розвиток й підліткового гандболу – у Львівському фаховому коледжі спорту, але там навчаються лише дівчатка-гандболістки – і більшість з них – з Львівської області, інших областей чи міст. А хочеться, щоб у Львові було якомога більше своїх вихованців та дитячих секцій. І якраз вчителі з фізкультури – потенційні тренери з цього чудового виду спорту.

Дякуємо Роману Федишину і обласній федерації гандболу за закупівлю необхідного інвентарю, у тому числі м’ячів, які ми подаруємо найактивнішим вчителям, які захочуть впроваджувати гандбол як варіативний модуль або ж відкрити секцію.
Сподіваємося, ця ініціатива допоможе популяризувати гандбол на Львівщині»

Разом до перемоги!

Джерело – ГК “Галичанка”

Інші новини

ukУкраїнська